WOKO.cz


FAQ - časté otázky

Jak mám zrušit sledování stránky?
Sledování stránky zrušíte zde.

Proč po mně chce systém heslo, když jsem žádné nezadal?
Pokud uživatel neuvede heslo (v současné době to může nastat pouze při registraci provedené přímo ze sledované stránky), je mu automaticky přiděleno heslo náhodné. To si můžete nechat kdykoliv poslat přímo z přihlašovací stránky k účtu.

Zapomněl jsem heslo, co mám dělat?
Heslo si můžete nechat kdykoliv poslat. Potřebujete k tomu znát pouze emailovou adresu, na níž zprávy chodí. Protože se k vám může zpráva dostat přes různá přesměrování, používejte vždy adresu uvedenou na začátku oznámení o změně.

Je vhodné provádět registraci na adresu mobilního telefonu?
Ne, tuto možnost nedoporučujeme. Při konverzi na SMS zprávu na bráně operátora dochází obvykle ke změnám, které znemožňují dokončení registrace. Navíc Woko své zprávy rozesílá v pozdních nočních hodinách, což nakonec většina uživatelů shledá jako obtěžující. Pokud přesto trváte na oznamování změn na mobilní telefon, využijte možností filtrů a přesměrování u vašeho poskytovatele připojení, respektive emailové schránky.

Mám novou emailovou adresu. Musím si vše registrovat znovu?
Nikoliv, sledování lze nyní převést pod jiný účet. Přihlašte se ke svému starému účtu a řiďte se informacemi uvedenými v dolní části stránky s výpisem sledovaných adres. Cílový účet musí existovat již před převodem. Založit jej můžete provedením registrace libovolné stránky na novou adresu, případně využijte odkaz pro vytvoření prázdného účtu, který vám bude nabídnut během procesu převodu.

Jak často se stránky kontrolují?
Systém kontroluje stránky jednou denně. Změna je detekována na základě kontrolního součtu. Před kontrolou jsou odstraněny všechny HTML tagy (takže je kontrolován pouze čistý text).

Je možné sledovat HTTPS stránky nebo FTP soubory?
Bohužel není, Woko podporuje pouze protokol HTTP.

Bude moje adresa někde zveřejněna nebo poskytnuta třetí osobě?
Nikoliv, adresy uživatelů ani žádné další údaje nikomu neposkytujeme a ani je nevyužíváme pro účely nesouvisející se službou Woko.

Může být sledování zrušeno bez mého vědomí?
Administrátor může ukončit sledování v případech, kdy stránka přestala existovat a namísto ní se zobrazuje například výchozí stránka webhostera, která pak způsobuje (typicky díky reklamám) každodenní oznamování změn.
 
reklama


pro uživatele


  nové sledování
  editace/rušení
  zapomenuté heslo
  o službě
  statistika
  technické info
  časté dotazy
pro webmastery


  okénko pro vás
  ikonka pro vás
  technické info
  časté dotazy
všeobecné


  e-mailová reklama
  bannerová reklama
  napište nám
  autořiInternet Info

WOKO, pamatuje si za vás

Copyright (c) 1999-2007 Internet Info, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Kontakt | Reklama | Ochrana osobních údajů